Dimplex Sp 16 Optiflane

Dimplex Sp 16 Optiflane

Elektryczny kominek SP 6 z efektem płonących polan Optiflame.Niewiele może się równać z atmosferą tworzoną


2599,00 zł

 Symulację wysokości raty przy sprzedaży ratalnej możemy przerpowadzić dzięki serwisowi ecasa.pl


ID Produktu #3035

Opis produktu


Elektryczny kominek SP 6 z efektem płonących polan Optiflame.

Niewiele może się równać z atmosferą tworzoną przez płomienie ogniska. Dają one wspaniałe uczucie przytulności i komfortu‚ dodatkowo podkreślane przez szczególny blask rozchodzący się po całym pomieszczeniu.

Jednakże tradycyjne kominki bywają kłopotliwe w użytkowaniu €“ trzeba usuwać popiół‚ magazynować opał i czyścić komin. Podobnie w przypadku instalowania kominka gazowego‚ należy pamiętać o ograniczeniach narzucanych przez przewód kominowy oraz łącze gazowe. Stąd też tak wiele osób docenia korzyści płynące z używania kominków elektrycznych Optiflame®.

Wszystkie kominki Optiflame® pracują bardzo efektywnie‚ ponieważ całe wytwarzane ciepło oddawane jest do pomieszczenia. €žPłomienie€ można uruchomić niezależnie od funkcji ogrzewania‚ dzięki czemu przytulny efekt ognia uzyskuje się bez niepotrzebnego dogrzewania pomieszczenia €“ jest to idealne rozwiązanie na długie‚ ciepłe wieczory. Pobór energii jest tak niski‚ jak w przypadku zwykłej żarówki.

Kominki Optiflame cieszą się uznaniem profesjonalistów zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Jedną z nich jest wyróżnienie w konkursie €žPłomień roku 2007€ €“ przyznane przez prestiżowe wydawnictwo €žŚwiat Kominków€. W uzasadnieniu jury podkreśliło‚ że €žKominki elektryczne Optiflame firmy Glen Dimplex – to próba udowodnienia‚ że kominek elektryczny nie jest €žgorszym bratem€ kominka‚ ale stanowi interesującą grupę produktów. Również dla tych‚ którzy posiadają już w domu kominek opalany drewnem€. €žŚwiat Kominków€‚ nr 2(16) 2008.

Model SP 6

  • Nowoczesny‚ panoramiczny kominek ścienny
  • wyposażony w realistyczny efekt płonących polan Optiflame z wrażeniem dogasającego żaru
  • Przeznaczony do zawieszenia na ścianie z możliwością zabudowania we wnęce ściennej
  • Wyposażony w pilota zdalnego sterowania‚ umożliwiającego regulację jasności płomieni oraz włączanie i wyłączanie urządzenia
  • Kominek nie posiada funkcji grzewczej
  • Urządzenie wyposażone jest w kabel zasilający z wtyczką
  • Rama kominka wykończona w kolorze matowej czerni

Kup teraz – 2599,00 zł

Kategoria


Leave a Reply