KOSPEL kolektory słoneczne KSH.A

KOSPEL kolektory słoneczne KSH.A

Kolektory słoneczne KSH i KSH.A są sercem systemów solarnych służących do przygotowania ciepłej wody. Idealnie nadają


1140,76 zł

 Symulację wysokości raty przy sprzedaży ratalnej możemy przerpowadzić dzięki serwisowi ecasa.pl


ID Produktu #1194

Opis produktu


Kolektory słoneczne KSH i KSH.A są sercem systemów solarnych służących do przygotowania ciepłej wody. Idealnie nadają się zarówno do niewielkich instalacji dla budownictwa jednorodzinnego‚ jak i do budowy dużych systemów‚ np. w obiektach użyteczności publicznej. Można je również stosować do ogrzewania wody w basenach kąpielowych oraz do wspomagania ogrzewania budynków.
Najważniejsze zalety
Najlepsze parametry przetwarzania promieniowania słonecznego – współczynnik absorpcji 95%‚ emisji 5% – dzięki zastosowaniu absorbera z blachy miedzianej w kolektorach KSH lub aluminiowej w kolektorach KSH.A pokrytej wysokoselektywną warstwą absorbcyjną Blue Tec eta plus oraz pryzmatyznej szyby solarnej klasy U1 o wysokiej przepuszczalności promieniowania słonecznego 91‚4%.

Doskonały przekaz energii cieplnej do systemu grzewczego dzięki ultradźwiękowej technologii łączenia blachy absorbera z systemem rurek miedzianych.

zwarta wannowa obudowa wykonana z blachy aluminiowej malowanej proszkowo zapewnia wysoką szczelność i gwarantuje wieloletnią eksploatację.

zminimalizowane straty ciepła do otoczenia dzięki najwyższej jakości izolacji termicznej z zagęszczonej skalnej wełny mineralnej

Unikatowy system elastycznych złączy między kolektorami zapewniający trwałe i bezawaryjne połączenia hydrauliczne.

Specjalnie skonstruowane zestawy montażowe wykonane ze stali nierdzewnej i aluminium zapewniają szybki i pewny montaż na dachach o różnych kątach nachylenia.

Wszystkie elementy kolektora wykonane są z trwałych materiałów (miedź‚ aluminium) w sposób odpowiadający najwyższym normom jakościowym‚ dzięki czemu kolektory objęte są 10-letnią gwarancją.
Kup teraz – 1140,76 zł

 · Plik XLS · KOLEKTORY SŁONECZNE cena netto [zł]
Wylewka KOSPEL 150mm, chrom Wylewka KOSPEL 195mm, chrom
3 kolektory KSH.A-2,0,
 · Plik XLS · KOLEKTORY SŁONECZNE cena netto [zł]
Wylewka KOSPEL 150mm, chrom Wylewka KOSPEL 195mm, chrom
4 kolektory KSH.A-2,0,
Powiązane wyszukiwania dla: KOSPEL kolektory słoneczne KSH€¦Energia dla domu 2016

Leave a Reply